Dijital tabela, şirketlerin bilinirliğini artırmak için kullanılan araçtır. Dijital tabela kullanarak markanız hakkında farkındalık yaratabilirsiniz. İndirim, popülerlik, yeni ürünler, kampanyalar, reklamlar gibi markanız hakkında da birçok bilgi sağlayabilir.

Dijital Tabela Neden Gereklidir?

Dijital Ttabela sistemi ile içeriğinizi hedef kitlelere yayınlamak, geleneksel yöntemlerden daha etkili, daha hızlı ve en önemlisi daha ekonomiktir. Buna ek olarak, içerikler çok etkileşimli olduğunda, mesaj daha uzun süre daha anlamlı ve akılda kalıcıdır.

Her gün, birçok yeni şirket, işletme, kurum ve kuruluş dijital tabela sisteminin gücü ve etkisi ile tanınır hale geliyor. Bu şirketler ve kuruluşlar dijital tabela sistemini birçok farklı amaç için kullanmaktadır. Dijital tabela, yön bulma, personel bilgileri, iletişim, reklam, eğlence ve daha birçok uygulama için sıkça kullanılan bir yöntem olmaya başladı.

Dijital Tabela için en yaygın kullanım alanları aşağıda listelenmiştir;

• Kurum ve Kuruluşlar / İç iletişim, kurumsal mesajlaşma, yönetimden personele duyurular.

• Reklam / potansiyel müşterileri teşvik ederek alışveriş deneyimini geliştirmek ve müşteri etkileşimini artırmak.

• Alışveriş merkezlerinde, otoparklarda ve büyük binalarda yön bulmak.

• Eğlence mekanlarında, ziyaretçiler ve müşterilerin beklemek zorunda kaldıkları yerlerde şirketinizin, markanızın, ürünlerinizin tanıtımı için dijital tabelaları kullanmak yararlı olabilir.

• Kamuya açık bilgiler / haber başlıkları, hava durumu, zaman, tarih, döviz kurları bilgilerini iletmek için.

• Menü bilgileri – menü fiyatları, ürün bilgileri ve beslenme gerçekleri hakkında dijital menü panoları.

Geleneksel poster ve medya sistemiyle karşılaştırıldığında, dijital tabelanın avantajları hedeflediğiniz topluluğa daha dinamik ve yerinde mesajlar iletmenizi sağlar. Günümüzün medya ve reklam sistemi karmaşık bir yapıdadır ve karışık içeriği nedeniyle birçok alanda tanıtım ve reklamdan ziyade çevre kirliliğine dönüşmektedir. Zamanında güncellenmeyen reklam panolarının ve tabelaların topluma olumlu mesaj vermek yerine olumsuz bir etkisi vardır.

Dinamik görüntüler, statik içeriğe göre daha çekici ve önemli ölçüde daha fazla bilgi iletebilir. dijital tabela sistemindeki medya yürütücüler aracılığıyla ağa bağlı her ekrana farklı mesajlar ve içerik gönderebilirsiniz. Buna ek olarak, herhangi bir boyut ve çözünürlükte ekrana içerik göndermek için ekstra hesaplamalar yapmanız gerekmez, bu işlemler birkaç dakika içinde gerçekleşir.

Geleneksel reklamlardan ve promosyonlardan bıktıysanız, dijital tabela ile tanışma zamanı. İşletmeniz için en uygun dijital tabela sistemi hakkında bilgi almak için iletişim formumuzdan bize ulaşabilirsiniz.