Referanslar 

projenize uygun referans için iletişime geçin.

yasarkurum.com

Dr. Eyüp Yaşar Kürüm

Dr. Eyüp Yaşar Kürüm‘ün web sitesi bir kurumsal kimlik sitesinden çok daha fazlası! Pre Book One isimli çocuklar için İngilizce ders kitap projesinin tanıtımı için için geliştirdiğimiz web sitede, kitapta bulunan QR kodları okutan öğrenci, eşleşen ses kayıtları dinleyip İngilizce okuma ve dinleme kabiliyetlerini geliştirebilir.  

dcamaslak.com

Dünyayı yaşayan, hisseden, öğrenen, paylaşan çocuklar için…

Renk paletinden web tasarımına kadar, konseptten bitişine kadar DCA Maslak web sitesinin tüm işlerini severek yaptık ve istenilen konsepti, hissi yakalayabildik!

mayamermer.com

Tecrübenin, modern yapılara yansıması…

Maya Mermer önemli bir hedefle Bigg Ajans’a geldi: ürünlerinin kalitesini yansıtan bir web sitesi oluşturmak. Yaklaşık 200 parça görsel oluşturup ürünleri doğru kategorilendirdikten sonra Maya Mermer sitesinin web site tasarımı için sıkça bir araya gelerek tam istenileni elde edebildik!

faadizayn.com

Proje ve Uygulama Uzmanları

Slogandan web siteye kadar neredeyse tüm aşamaları üstlenen Bigg ekibiyle FAA Dizayn Mimarlık ve İnşaat, hedeflediği müşterileri yakalayabiliyor.

pressium.com.tr

Baskı çözümleri

Pressium Baskı Çözümleri, ürünlerinin kalitesine yakışır bir web sitesi talep etti. Bütün ürünlerini kendi ürettikleri imalathanelerini ziyaret edip ürünlerine dokunduktan sonra elegan bir web sitesine ihtiyaçları olduğunu anlayıp işe koyulduk.

Markanızın internetteki yüzü web sitenizdir.

Web tasarım bize göre bir sanattır. Bir web site tasarlarken belirli bir çerçeve içerisinde kalarak çerçevenin sınırlarını zorlamak bigg ajans sitelerini diğer sitelerden ayıran en büyük faktördür.

Takip ettiğimiz dört temel kural vardır: site hızlı yüklenmeli, arama motorlarına optimize edilmiş olmalı, her boyut ekranda güzel durmalı, site ziyaretçisi en fazla üç kere tıklayarak aradığı bilgiye erişmeli.

 

Web sitesi ve dijital dönüşüm projeleri için de aynı şey geçerli:

Bağlı kaldığımız bu temel kurallar markanız için avantaj sağlıyor, ne kadar iyi optimize edersek o kadar ziyaretçiniz olur!

Tasarım, içerik, medya… sitenizi nasıl istiyorsanız öyle olacaktır!

Bigg Ajans ile markanızın önyüzü mükemmel olsun!

Katıldığımız ‘pro bono’ projeler